У Львові запрацювало оновлене відділення дитячої хірургії (ФОТО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові запрацювало оновлене відділення дитячої хірургії (ФОТО)
30 Січня, 18:38

У Львові запрацювало оновлене відділення дитячої хірургії (ФОТО)

У Першому територіальному медичному об’єднанні міста Львова відкрили оновлене відділення хірургії вроджених вад розвитку. Про це повідомили представники медзакладу на своїй сторінці у facebook.

Зокрема оновили палати для діток із батьками, облаштували ігровий куточок та зал очікування з анімованими стінами.

«Оновлене відділення зовсім скоро ми плануємо трансформувати у ХІРУРГІЮ ПЛЮС із трансплантаційним блоком для малюків із складними вродженими вадами після операцій та тих, хто потребує пересадки органів», – повідомляють медики.

Такі зміни стали результатом реалізації громадського проєкту №3 нашої лікарні – “Створення інтерактивного простору для дітей з хірургічними вадами”. На нього місцева влада виділила 2 млн 300 тис гривень. Також до реалізації долучились меценати.

Лікарі розповідають, що наступною їхньою метою є нове обладнання для відділення.

«Наступна наша ціль – сучасне обладнання для виконання найскладніших операцій діткам, яке сподіваємось отримати найближчим часом. Особливо ми гостро потребуємо ультразвукового десектора. Його досі змушені позичати для втручань. Такий апарат важливий для зменшення крововтрати при проведенні операцій на селезінці, печінці, підшлунковій залозі», – повідомляють в об’єднанні.

 

Відео