У Львові запрацювали ще два паркувальні майданчики | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові запрацювали ще два паркувальні майданчики
25 Вересня, 19:55

У Львові запрацювали ще два паркувальні майданчики

Відсьогодні, 25 вересня, у Львові розпочали роботу ще два паркувальні майданчики – на вул. Японській та на вул. Братів Міхновських. Вони розташовані у 3-й та 4-й зоні паркування. Про це повідомили у міській раді.

Паркувальні майданчики працюватимуть у будні з 08:00 до 20:00. Оператором обох паркувальних майданчиків є ЛКП «Львівавтодор».

Майданчик на вул. Японській налічує 27 паркомісць, з яких 3 – для осіб з інвалідністю. Тариф паркування діє відповідно до зональності майданчика – 10 грн/год. Найближчий термінал EasyPay для оплати готівкою є на вул. Коновальця, 7.

Майданчик на вул. Братів Міхновських має 50 паркомісць, з яких 5 – для осіб з інвалідністю. Вартість години паркувальної сесії становить 5 грн відповідно до зональності. Термінали EasyPay для оплати готівкою розташовані на вул. Городоцькій, 92, 94.

Оплатити можна і безготівково – відсканувавши камерою телефону QR-код на інфощиті – через веб-сторінки EasyPay, UNIP та через завантажені застосунки EasyPay, Приват24, UNIP.

Крім того, діє загальний абонемент на паркування, а також пільговий абонемент і пільговий тариф за 3 грн/год – для мешканців будинків, безпосередньо прилеглих до майданчика. Детальніше про абонементи тут.

Із повним переліком паркувальних  майданчиків можна ознайомитись на сайті.

Відео