Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові запрацював електронний реєстр вимушено переміщених осіб
10 Березня, 12:38

У Львові запрацював електронний реєстр вимушено переміщених осіб

Львівська міська рада запровадила нову послугу – електронний реєстр вимушено переміщених осіб. Тепер переселенців реєструють у райадміністраціях міста та в 10 офісах Львівської громади, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Для реєстрації потрібен паспорт. Після цього людина зможе отримати тимчасове посвідчення та реєстраційну картку, яка з появою електронного реєстру формується автоматично. 

«Електронна реєстрація необхідна з кількох причин. Насамперед – для загального розуміння кількості людей, які прибули до Львова. Також така реєстрація важлива і для самих осіб, адже їм видають тимчасові посвідчення, з якими можна звернутися в управління соцзахисту за певними соціальними послугами. Окрім того, віднедавна з таким посвідченням батьки можуть зробити своїм дітям планове щеплення», – розповіли у департаменті міської агломерації ЛМР.  

Також наявність такого реєстру сприяє виконанню наказу голови Львівської обласної військової адміністрації про обов’язкову реєстрацію чоловіків призовного віку.

Схожі новини