Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові запрацював мобільний центр психологічної допомоги
30 Серпня, 14:33

У Львові запрацював мобільний центр психологічної допомоги

У Стрийському парку у Львові запрацював мобільний центр психологічної допомоги від Мальтійської служби. У ньому дорослі та дитячі психологи проводять індивідуальні консультації, арт- та ігрову терапію для дітей, а також інші розвивальні заходи. Центр працює в будні з 9.00 до 18.00 год. за адресою вул. Уласа Самчука, 14 (головна алея Стрийського парку). Про це повідомляє Львівська міська рада.
Перш за все у центрі надають психологічну допомогу внутрішньо переміщеним особам, саме тому він розміщений поруч з прихистком та модульним містечком для переселенців. Мобільний центр надання психологічної допомоги місяць працював у тестовому режимі. За цей час його відвідали близько 450 дітей із сімей-переселенців.

Люди, які виїхали із зони активних бойових дій та яким довелося покинути свої домівки, переживають великий стрес. І якщо дорослі здебільшого самотужки можуть звернутись по допомогу до психологів, то з дітьми це складніше. Власне для допомоги дітям ми переобладнали одну із кімнат для ігрової терапії. Вся кімната наповнена іграшками, які ми використовуємо як символічні об’єкти для взаємодії з дитиною через гру. Мета такої терапії – зменшити впливи травм війни, знайти ресурси, знизити рівень стресу, надати більшої стійкості психічному стану, адаптуватись до нових умов та легше інтегруватися в нове середовище, – розповідає Олена Романова, психолог Мальтійської служби допомоги.

Крім цього, у мобільному центрі психологічної допомоги поводять музичну та арт-терапію для дітей, індивідуальні консультації, розвиваючі заняття (зокрема, шахи), а також з дітьми постійно працює аніматор.

Схожі новини