Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові запрацював найбільший медичний хаб України: як безкоштовно отримати послуги
16 Вересня, 15:59

У Львові запрацював найбільший медичний хаб України: як безкоштовно отримати послуги

Сьогодні, 16 вересня, у Львові запрацював перший найбільший медичний хаб «MonoDoctor», де об’єднали різноманітні медичні бренди. Як зазначає пресслужба ЛОВА, в цей центр увійшли медичні установи, які переїхали на Львівщину зі зони активних бойових дій.

Компанії вдалось на одній території обʼєднати усі напрями медицини та забезпечити 800 робочих місць.

«Тут жителі Львівщини та гості зможуть отримати більше ніж 200 медичних послуг. В медичному центрі є 24 амбулаторні напрями та працює понад сто двадцять спеціалістів», — йдеться у повідомленні.

Генеральна директорка центру Вероніка Федишин підкреслила, що історія кожного бренду, який працюватиме у центрі, особлива.

Так, мережа офтальмологічних центрів «Візіум» унаслідок військових дій втратила 3  відділення у Краматорську, Бахмуті та Сєвєродонецьку, але відчинила свої двері на заході. «ЛелекаАп» – медичний центр для жінок та дітей, спромігся відкрити нове відділення у Львові, адже саме тут є нагальна потреба у їхньому напрямі.

«Надія» – центр репродукції, який масштабувався на захід країни, щоб подарувати кожній жінці диво бути матусею. Багатопрофільний медичний центр «MedUnion» родом з міста Суми, яке постраждало від військової агресії рф і теж працюватиме у місті Лева.

«MonoDoctor» вже запустив проєкт «Марафон здоров’я», у межах якого медичні послуги можна отримати безкоштовно або зі суттєвою знижкою.

Із переліком безкоштовних послуг можна ознайомитись за посиланням.

Схожі новини