У Львові запрацював пологовий будинок на Некрасова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові запрацював пологовий будинок на Некрасова
02 Лютого, 12:36
logo-black

У Львові запрацював пологовий будинок на Некрасова

У Львові запрацювало пологове відділення при Львівській обласній клінічній лікарні на вул.Некрасова. Востаннє тут приймали породіль ще у 2017 році.

Загалом у оновленому корпусі розгорнули 100 ліжок: 40 місць у пологовому відділенні, 30 ліжок у відділенні екстрагенітальної патології та 30 ліжок у відділені патології вагітності.

Також у пологовому з’явилось три хірургічні палати, до реконструкції їх було лише дві. У реконструйованих пологових залах медзакладу одночасно може народжувати вісім жінок. Окрім того, тут передбачили 12 ліжок інтенсивної терапії для дорослих та для дітей.

Сьогодні зранку у оновленому пологовому народилося перше немовля. Раніше, як розповіли у медзакладі Львівській Мануфактурі Новин, пологовий приймав від 3 000 до 3 500 тисяч пологів у рік.

Варто зазначити, ремонтні роботи у відділенні розпочали ще у вересні 2017 року, а загальна вартість робіт склала 106 млн гривень, з яких 90 млн гривень надійшло з обласного бюджету.

Тут відреставрували фасад, облаштували гідроізоляцію та утеплили цокольний поверх. Також у пологовому реконструювали дах та системи опалення.

 

Відео