У Львові запрацював виїзний ЦНАП для постраждалих внаслідок ракетного удару | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові запрацював виїзний ЦНАП для постраждалих внаслідок ракетного удару
16 Серпня, 16:39

У Львові запрацював виїзний ЦНАП для постраждалих внаслідок ракетного удару

Сьогодні, 16 серпня, з 10:00 до 19:00 у Львові, на вул. Каховській працює тимчасовий виїзний пункт Центру надання адміністративних послуг.

Про це повідомили у міській раді.

«Адміністратори приймають і реєструють документи від мешканців, які постраждали від ракетної атаки, зокрема майно яких знищено. Це прийом документів на такі послуги як компенсація за пошкоджені вікна, отримання допомоги від держави за програмою «єВідновлення». Також це консультації щодо відновлення втрачених документів, консультації юристів», – зазначила директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Крім того, за потреби, тимчасовий виїзний ЦНАП може продовжити свою роботу в інші дні.

Водночас постраждалі внаслідок ракетного обстрілу можуть звернутись у будь-який ЦНАП міста, а також на службу підтримки за телефоном: 093-297-57-95, з понеділка до четверга з 9:00 до 18:00 (у п’ятницю – до 16:00).

Нагадаємо, вчора, 15 серпня, російська федерація ракетами вдарила по Львову. Уламки ракет впали на багатоквартирні житлові будинки на вулицях Патона та Каховській. Пошкоджено більше ста помешкань, вибито понад 500 вікон. Одна з ракет поцілила у павільйон на території дитячого садочку «Казка» на вул. Патона. 4

Відео