У Львові запрацював перший підземний контейнер для сміття | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові запрацював перший підземний контейнер для сміття
26 Грудня, 20:09

У Львові запрацював перший підземний контейнер для сміття

У місті активно облаштовують майданчики з контейнерами для збору побутових відходів. Там встановлюють сучасне обладнання, виготовлене в Італії. Їх гарантійний термін — мінімум 10 років. Роботу виконує ТзОВ “Грінера Україна”, повідомили у прес-службі ЛМР.

Перший підземний контейнерний майданчик для ТПВ запрацював на площі Соборній.

Сміття з контейнерів забиратимуть один раз на тиждень.

 

 

«Це одна з новітніх технологій, яка широко розповсюджена в Європі. Італійська компанія, з якою ми співпрацюємо і в якої купували обладнання,— це одна з передових світових компаній. Загалом облаштування майданчика на пл. Соборна (з установкою і обладнанням) коштує приблизно 32 тис. євро. Машини для обслуговування ми маємо. Така машина коштує 330 тис. євро. Це така ж машина, що обслуговує усі наші контейнери в центральній частині міста”, –  розповів директор ТзОВ “Грінера Україна”, Богдан Михалусь.

Аби встановити контейнери на пл. Соборній, витратили чимало сил. За словами Богдана Михалуся, облаштування підземного контейнерного майданчика тривало дві ночі. Першу  ніч заливали бетон і чекали 24 год, щоб все відстоялося.

Переваги цих контейнерів у тому, що відходи зберігаються під землею. Завдяки цьому немає неприємного запаху, а майданчик виглядає естетичноУ мерії розгядають питання про створення таких підземних майданчиків у інших районах міста.

Відео