Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові запрацюють підземні контейнери для сміття
15 Грудня, 15:09

У Львові запрацюють підземні контейнери для сміття

Перші підземні контейнери, в яких збиратимуть тверді побутові відходи, встановлять на площі Соборній.  Новинка має стати своєрідним експерементом для міста.

Для початку у Львові має запрацювати 4 таких контейнери. Встановити їх планують на центральній площі.

“Спочатку думали реалізувати цей пілотний проект на вулиці Словацького, 18, але у тому місці були виявлені додаткові мережі «Укртелекому» і «Львівобленерго». Прийшлось перенести на площу Соборну, біля будинку № 14, — пояснив Сергій Сало, в. о. директора департаменту з питань поводження з відходами ЛМР. – Переваги підземного майданчика для збору відходів у тому, що так вони  зберігатимуться під землею і не створюватимуть неприємного запаху.  А також територія, де він облаштований, краще виглядає, немає негативного враження від перенакопичення відходів”.

Контейнери для збору відходів мають бути різного об’єму та призначення. Два використовуватимуть для змішаних відходів, один для вторинної сировини: папір, пластик, ПЕТ, метал та ще один для скла.

Витрати на облаштування таких смітників візьме на себе фірма «Грінера Україна». Вона займається збором та вивозом відходів у Галицькому районі.

Чи запустять в майбутньому ще такі підземні сміттєві майданчики в місті, буде видно, власне, із запропонованого експеременту.

Схожі новини