У Львові запрошують на ексклюзивну виставку картин в підтримку дітей Захисників | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові запрошують на ексклюзивну виставку картин в підтримку дітей Захисників
11 Грудня, 19:43

У Львові запрошують на ексклюзивну виставку картин в підтримку дітей Захисників

У четвер, 14 грудня о 16.00 у Львівському Палаці Мистецтв (вул. Миколи Коперника, 17) відбудеться відкриття благодійної виставки картин волонтерки Діани Подолянчук «Люди для майбутнього». Зібрані кошти передадуть на допомогу дітям полеглих Захисників, безвісти зниклих, полонених і тих, хто звільнений з полону. Про це повідомили в Офісі підтримки родин військових.
Відвідувачі зможуть побачити понад 30 неймовірних полотен, на яких художниця ділиться емоціями, які пережила під час повномасштабного вторгнення росії в Україну.

“Мої роботи мають різну тематику, але абсолютно на кожній з них вимальовується спільна ідея нашої боротьби проти окупантів і наближення нашої Перемоги”, – розповідає художниця Діана Подолянчук.

У Львові буде представлено картини авторки, які знаходяться в особистих колекціях військових підрозділів, наших Захисників, зокрема, у Валерія Залужного та Кирила Буданова.
До речі, свою першу картину мисткиня намалювала за два дні до вторгнення – це герб на чорному фоні з мечами.
Виставка відбувається в межах проєкту Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими на підтримку дітей полонених, безвісти зниклих та загиблих Захисників
Вхід вільний.
Відео