У Львові запрошують на компостувальну станцію та сміттєпереробний завод | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові запрошують на компостувальну станцію та сміттєпереробний завод
13 Серпня, 13:15

У Львові запрошують на компостувальну станцію та сміттєпереробний завод

З 14 по 20 серпня у різних куточках Львівської громади працюватиме Майстерня міста. В рамках цього проєкту усіх охочих запрошують на екскурсії, воркшопи та лекції. Окремою фішкою фестивалю стане Бібліотечний марафон – тиждень подій для дітей та дорослих у читальнях міста спільно з “ЦЕ – Центрами Едукації”. Про це розповіли у Львівській міській раді.

 

 

” Основними темами стануть інтеграція внутрішньо переміщених осіб та налагодження зв’язків з громадами міської агломерації. Для найактивніших учасників майстерні організатори підготували спеціальні подарунки”, — додають організатори.

 

У перший день Майстерні, 14 серпня (понеділок):

– творення муралу на стіні прихистку для ВПО у Великих Грибовичах. Вхід вільний.

– у бібліотеці №4 (вул. Антоненка-Давидовича, 10) відбудеться майстер-клас зі створення ляльки-мотанки.

 

У другий день Майстерні міста, 15 серпня (вівторок):

– екскурсія на міську компостувальню та будівництво майбутнього сміттєпереробного заводу. Щоб долучитись до екскурсії, зареєструйтесь за посиланням.

– у Smart бібліотеці (проф. Ковалика, 1) з 12:00 до 19:00 відбуватимуться події для дітей та батьків.

 

Третій день Майстерні міста, 16 серпня (середа):

– майстер-клас із цифрових навичок від Феміністичної майстерні відбудеться у Сенсотеці (вул. Уласа Самчука, 22), де представники організації навчатимуть як користуватися найпростішими онлайн-сервісами у смартфоні.

– відкрите обговорення “Цифрові рішення для покращення життя та можливостей жінок-ВПО” в укритті МолоДвіж Центру (вул. Скорика, 31),

– у медіатеці «Мультиплекс» (вул. Симоненка, 10) відбудуться події Бібліотечного марафону.

 

У четвертий день Майстерні міста, 17 серпня (четвер):

– екскурсія Зашковом, Зарудцями та Завадовом, де розкажуть усе про громади, які  долучилися до Львівської МТГ. Реєстрація за посиланням.

– події від читалень міста відбудуться у бібліотеці №15 на вул. Повітряна, 88.

– робота над озелененням простору на Підзамче разом з командою Urbanideas “Pidzamche: green acupuncture/ Підзамче: зелена акупунктура”. Долучитися до ініціативи може кожен охочий. Подія триватиме з 17 по 18 серпня з 10:00 до 18:00 год.

 

У п’ятий день Майстерні, 18 серпня (п’ятниця):

– творення нового громадського простору поблизу продовольчого банку “Тарілка”, що на вул. Кульпарківська, 158. Докласти свої зусилля до змін зможе кожен охочий. Команда Тарілки також підготувала екскурсії банком та лекцію про соціальний бізнес від засновниці.

– тренінг з надання домедичної допомоги на на вул. Кульпарківська, 158.

– відкрита презентація дослідження про соціальне житло та житло для ВПО у Львові та проєкту «сo-haty» з Івано-Франківська в URBAN-бібліотеці (вул. Устияновича, 4)

– відкриті обговорення з мешканцями про доцільність об’єднання Львова із довколишніми громадами від департаменту агломерації Львівської міськради.

 

У шостий день Майстерні міста, 19 серпня (субота):

– виставка безпородних собак “ПростоПес – не просто друг” у Парку культури. Власники покажуть вміння собак, яких вони взяли з притулку. Зареєструватися для участі у виставці зможе кожен охочий за посиланням. Відвідувачі також зможуть ознайомитися із фотографіями чотирилапих, які перебувають у притулках.

–  події від бібліотек міста відбудуться у Сенсотеці (вул. У. Самчука, 22).

 

В останній день Майстерні міста, 20 серпня (неділя):

– безкоштовний воркшоп з в’язання від ініціативи VBRANI відбудеться в просторі “Розсадник” (вул. Мушака, 58), де люди похилого віку будуть обмінюватися навичками та знаннями з гостями події. Організатори запрошують долучитись мешканців та внутрішньо переміщених осіб.

– мешканців району Збоїщ запрошують до відкритого обговорення про розвиток території у Spilno бібліотеці (вул.І.Миколайчука, 1). Охочі розвинути знання громадської участі зможуть долучитися до гри UChange.

Ознайомитися із детальною програмою Майстерні міста та зареєструватися на події ви можете за посиланням.

 

Відео