У Львові запрошують відвідати фотовиставку полеглого захисника – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові запрошують відвідати фотовиставку полеглого захисника
06 Вересня, 16:34

У Львові запрошують відвідати фотовиставку полеглого захисника

У Львівському Палаці мистецтв відкрили виставку робіт військового фотографа Юрія Лелявського, який загинув на війні. Про це повідомили у Львівській ОВА.

На фотовиставці «Життя мов, перервана фотомить» представлені фотографії Юрія, які він встиг зробити захищаючи Україну, та світлини з ним.

26182317-bc82-4d2e-a1ce-56c7f312d496
bfc20f20-1edf-4aa6-9169-90316d059657

Будучи професіоналом у справі журналістики, він мав глибоку зацікавленість до тих, кого висвітлював у своїх репортажах. Надміру добрий і здібний у своїй професії журналіста, проявив себе сміливим і мужнім, як захисник, як воїн. Загинув у бою з окупантами 28 вересня 2022 року під час виконання завдання у складі десантно-штурмового підрозділу.

Теплими спогадами про Юрія поділився полковник Олександр Поронюк. Він пригадав про службу Юрія у Коломийській та у 80-ій бригадах, а також зазначив, що він запам’ятався світлою людиною, хоч був дуже сором’язливим і допитливим. По особливому, відносився до будь-якої техніки, Юрія цікавило все: від фотоапаратів до танків.

Переглянути виставку можна буде до 15 вересня. В експозиції представлено понад 70 фоторобіт, частину з яких створив сам Лелявський, перебуваючи у гарячих точках на службі. Широкомасштабну збройну агресію військ російської федерації проти України він зустрів на півдні країни. 

Відео