Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові запрошують постріляти заради благодійності
20 Листопада, 14:37
logo-black

У Львові запрошують постріляти заради благодійності

До дня Святого Миколая пейнтбольний клуб «FOX TACTICAL» спільно з Благодійним фондом «Уляни Кузик» організовують благодійну акцію. Кожен, хто замовить гру у пейнтбол до 30 листопада чи придбає спеціальний сертифікат, зможе допомогти діткам, які втратили батьків на війні.

«На жаль, в жорстоких сучасних реаліях не всі мають змогу сповна відчути ці позитивні емоції, які приносить свято Миколая. Ми не могли стояти осторонь. Захотіли хоч якось допомогти тим діткам, які в силу певних життєвих обставин і так залишились обмеженими в сімейних ласках, увазі і подарунках. Тому й взялися організувати таку акцію. Кожен, хто замовить у нас гру за ціною 300 гривень з особи, пожертвує з тої суми 120 гривень Благодійному фонду «Уляни Кузик». Він перед святом Миколая займатиметься придбанням подарунків діткам наших Героїв», – розповідають у пейнтбольному клубі «FOX TACTICAL».

Організатори акції кажуть у такий спосіб люди зможуть не лише весело та драйвово провести час, але й стати справжніми помічниками Святого Миколая.
Для бронювання гри можна звертайтись за телефонами: +380936612200, +380977596860

Схожі новини