Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові запровадили нові правила евакуації дітей зі шкіл і садків (ФОТО)
21 Лютого, 15:37
logo-black

У Львові запровадили нові правила евакуації дітей зі шкіл і садків (ФОТО)

З 18 лютого 2022 року у Львові діє новий протокол для працівників закладів освіти щодо дій в разі повідомлення про масове замінування. Про це Львівській мануфактурі новин стало відомо з власних джерел.

Згідно нового документу, після повідомлення про масове замінування евакуація дітей зі школи чи садка відбуватиметься тільки за умов, що там знайдуть підозрілий предмет. Якщо ж нічого незвичайного у закладі освіти не буде виявлено, то навчальний процес триватиме далі у звичній обстановці.

«За новим протоколом, якщо надходить повідомлення про замінування працівники школи мають оперативно обстежити попередньо закріплені за ними зони, і якщо нічого підозрілого не буде знайдено, жодних додаткових дій не вчиняти. Якщо ж працівники школи знайдуть підозрілий предмет, то тоді протокол передбачає евакуацію, але шляхами, які будуть максимально віддалені від розташування знайденого предмета», – розповіла LMN педагог однієї зі шкіл міста.

protokl-3-1

Окрім такого нового документа, працівники закладів освіти отримали також протокол дій на випадок, якщо до школи дзвонить анонім і особисто повідомляє про замінування, а також протокол дій на випадок надзвичайних ситуацій і війни. Як зазначено у супровідному листі до протоколів, їх поширено у зв’язку з великою кількістю повідомлень про загрозу вибуху та з метою оперативного реагування у надзвичайних ситуаціях.

Схожі новини