Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові запровадили нові проїзні квитки в електротранспорті
30 Квітня, 09:17

У Львові запровадили нові проїзні квитки в електротранспорті

Відтепер місячний абонемент заміняється довгостроковим, який дає право на проїзд більше, ніж на 30 днів. Короткострокові абонементи діятимуть від 60-ти хвилин до 30-ти діб. Таке рішення затвердив виконком міської ради, пишуть Варіанти.

Електронні квитки та абонементи із зазначеним іменем та
прізвищем пасажира будуть іменними та вимагатимуть наявності у пасажира документа, який засвідчує особу.

Проїзний документ вважається недійсним, якщо він буде незавалідованим, тобто якщо немає згенерованого коду чи смс-повідомлення про успішну оплату, якщо термін дії проїзного ще не почався або вже завершився, якщо проїзний документ виданий неавторизованим продавцем квитків. Крім того, якщо до проїзного документа внесли виправлення або його передали іншому пасажиру, встановити дійсність проїзного документа неможливо, він не відповідає встановленим номіналу або взірцю на момент поїздки, а також якщо пасажир не показав посвідчення особи разом з іменним електронним квитком.

Пасажир також матиме право вимагати компенсацію в оператора, який забезпечує послугу придбання електронного квитка чи абонемента, у разі неотримання вчасної відповіді на запит про придбання або, якщо відбудеться стягнення коштів без надання проїзного.

Фото: Уніан

Схожі новини