Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові запускають міжнародний онлайн-пробіг для збору коштів на виготовлення бронежилетів
25 Серпня, 15:50

У Львові запускають міжнародний онлайн-пробіг для збору коштів на виготовлення бронежилетів

Львівський Оборонний Кластер, Run Ukraine та біговий клуб ProBig ініціювали міжнародний благодійний онлайн «Пробіг до 100 тисяч бронежилетів», аби зібрати кошти та реалізувати першу оперативну ціль створення ЛОК – забезпечити для Сил оборони України 100 тисяч бронежилетів. Про це повідомили у Львівській ОВА.

«100% коштів від реєстраційного внеску будуть спрямовані на виготовлення бронежилетів для наших захисників. Мета проєкту важлива. І мені це дуже близьке, адже мій чоловік, до 24 лютого професійний спортсмен, олімпієць, а з 25 лютого доброволець ЗСУ і вже чотири місяці перебуває на лінії фронту. Його й побратимів захищають бронежилети від ЛОК», — розповідає Орися Демʼянюк, засновниця і головний тренер бігового клубу PROBIG.

Як винагороду, кожен учасник міжнародного «Пробігу до 100 тисяч бронежилетів» отримає унікальну пам’ятну медаль із бронесталі, із залишків після різьби листа на плити, які є основним захисним елементом бронежилетів українських військових.

«Пробіг до 100 тисяч бронежилетів» триватиме до 19 вересня. Відбуватиметься він в онлайн-форматі, тож долучитися може кожен охочий, з будь-якого куточка України чи світу. Учасник сам обирає локацію, час та комфортну дистанцію: 10 км, 21 км або ж вільну.

Вартість реєстрації — 890 гривень, та учасники, за бажанням, можуть задонатити більшу суму. Нагадаємо, що 100% коштів від реєстраційного внеску учасників в Пробігу будуть спрямовані на виготовлення бронежилетів для українських військових.

Організатори події запрошують реєструватись на Пробіг на сайті.

Схожі новини