У Львові запустили дитяче протезування: перший протез отримає син захисника | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові запустили дитяче протезування: перший протез отримає син захисника
27 Січня, 15:26

У Львові запустили дитяче протезування: перший протез отримає син захисника

У Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ на базі Першого медичного об’єднання Львова запускають напрям дитячого протезування. Перший протез встановлюють синові військового. Хлопець втратив руку, коли допомагав мамі по господарству, інформують у міській раді.

Дмитрові – 13 років. Він родом з Одещини. Після того, як батько пішов воювати, саме син став опорою для матері, і завжди допомагав їй по господарству, яке у них чималеньке.

Одного дня, коли подрібнював їжу для худоби, Дмитро дуже близько підніс праву руку до січкарні, і край куртки зачепився за лезо. Руку дитина втратила в одну мить.

 

«Зараз виготовляємо для Дмитра міоелектричний протез. Керувати ним хлопець зможе за допомогою міодатчиків, які кріпляться до м’язів його руки. Хлопець вже спробував вперше за рік зігнути й розігнути праву руку і навіть взяти ручку. У його очах справжнє щастя!», – зазначають протезисти Центру НЕЗЛАМНІ.

Протез Дмитра – виробництва одного з найкращих виробників протезів у світі – німецької компанії «Ottobock». Завдяки Мальтійській службі допомоги, центр НЕЗЛАМНІ має мобільну майстерню та комплектуючі до протезів.

Відео