У Львові затримали експрокурора Ростислава Ільницького, який раніше відгуляв гучне весілля | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові затримали експрокурора Ростислава Ільницького, який раніше відгуляв гучне весілля
06 Липня, 14:51

У Львові затримали експрокурора Ростислава Ільницького, який раніше відгуляв гучне весілля

У Львові затримали колишнього прокурора Ростислава Ільницького, який перебував у розшуку після гучного весілля під час війни та намагався уникнути мобілізації шляхом хабаря в розмірі 3,5 тисяч доларів. Про це повідомила «Українська правда».

 

“За даними джерела УП, прокуратура та СБУ задокументували факт вимагання та одержання адвокатом Богданою М. (яка є тещою Ільницького) неправомірної вигоди в розмірі 3500 доларів США за вплив на прийняття рішення службовими особами ряду ТЦК та СП Львівської області щодо оновлення військово-облікових даних та одержання QR-коду двома військовозобов’язаними, а також надання одному з них відстрочки від призову за мобілізацією”, – йдеться у повідомленні. 

Колишнього прокурора знайшли під час обшуку, коли він переховувався на горищі будинку адвокатки. Наразі проводяться слідчі та процесуальні дії для встановлення інших можливих співучасників злочину. Після завершення розслідування буде вирішено питання про повідомлення про підозру.

Нагадаємо, що  7-8 жовтня у готельному комплексі Emily Resort відбулось гучне весілля експрокурора Ростислава Ільницького та експрацівниці ДБР Ростислави Москви. За підрахунками Lviv.Media лише торт вартував близько 100 тис. гривень.

Відео