У Львові затримали рецидивіста, який торгував боєприпасами | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові затримали рецидивіста, який торгував боєприпасами
30 Січня, 11:26

У Львові затримали рецидивіста, який торгував боєприпасами

Правоохоронці затримали у Львові чоловіка за підозрою у торгівлі боєприпасами. Раніше судимому 47-річному львів’янину загрожує до семи років тюрми, повідомили в поліції Львівщини.

«29 січня о 15.30 правоохоронці затримали зловмисника в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України після реалізації ним ручної гранати Ф-1», – йдеться в повідомленні.

Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) ККУ. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Досудове розслідування триває, правоохоронці встановлюють походження боєприпасів. Невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.

Відео