У Львові затримали «злодія в законі» на прізвисько «Серго Самтредський» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові затримали «злодія в законі» на прізвисько «Серго Самтредський»
31 Травня, 13:22

У Львові затримали «злодія в законі» на прізвисько «Серго Самтредський»

У Львові у понеділок, 29 травня, затримали 39-річного грузина, «злодія в законі» на прізвисько Серго Самтредський (справжнє прізвище Чихладзе). Злочинець був включений до санкційного списку Ради національної безпеки і оборони, тому після затримання його негайно депортували. Про затримання повідомила прес-служба Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції сьогодні.

Згідно з повідомленням начальника Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції, Андрія Рубеля, у 2018 році Серго Самтредському було заборонено в’їзд в Україну, а в 2021 році його ім’я було включено до санкційного списку Ради національної безпеки і оборони.

Нещодавно правоохоронці отримали інформацію, що Серго Самтредський має намір повернутися до України.

«Як тільки-но ми отримали інформацію про незаконний перетин лідером злочинного світу кордону, одразу почали заходи щодо встановлення його місця перебування. Вже за кілька днів з’ясували, що він тимчасово оселився у Львові», – розповів начальник ДСР Андрій Рубель.

Правоохоронці затримали «злодія в законі» Серго Самтредського і спільно з Державною міграційною службою України примусово депортували його за межі країни. До слова, 39-річний уродженець Грузії був коронований у 2008 році в Туреччині й належить до Сухумського злодійського клану.

Відео