Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові завершать реконструкцію ще двох спортивних об’єктів, – Юрій Холод
22 Вересня, 18:35

У Львові завершать реконструкцію ще двох спортивних об’єктів, – Юрій Холод

Ще два спортивні мультифункціональні майданчики мають бути завершені до кінця року у Львові. Про це сьогодні на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод.

“За нашим поданням, Львівська обласна рада погодилася перерозподілити кошти. Відтак понад 2,4 мільйона гривень надійдуть для реконструкції спортивного майданчика Львівського ліцею Героїв Крут. Новий мультифункціональний майданчик має бути завершений до кінця року”, – каже управлінець.

Кошторисна вартість реконструкції звичайного спортивного майданчика у мультифункціональний – 1,95 мільйона гривень.

Ще один об’єкт, який отримає понад мільйон двісті гривень і має бути завершений до кінця року, – мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту з встановленням тентового покриття Львівського фахового коледжу спорту.

Його кошторисна вартість – близько 7,7 мільйона гривень.

“Ці два спортивні об’єкти є справді потрібні для Львова та львів’ян. І, треба сказати, що завершення тут робіт означає майже 100-відсоткове виконання цьогорічної державної програми щодо розвитку спорту в нашій області. На сьогодні, коли в світі вирує пандемія, спортивні об’єкти є дуже важливі для здоров’я людей. Ми всі це розуміємо і тому намагаємося максимально швидко та якісно проводити роботи,  а також залучати молодь та старших до занять спортом”, – каже Юрій Холод.

Нещодавно Управління капітального будівництва Львівської ОДА також завершило реконструкцію стадіону “Скіф” у Львові. Загалом, у межах державної та обласної програми, за рік в області з’явиться 110 нових сучасних спортивних майданчиків.

 

До слова, цієї неділі у Львові на площі Ринок стартує “Львівська сотка”. Це – щорічні любительські змагання у форматі веломарафону, що проходять навколо Львова. І – наймасовіші велозмагання у Західній Україні. Реєстрацію на цьогорічні велозмагання, каже п. Юрій, навіть довелося призупинити на 600 учасникові. Організатори переживають, аби вдалося дотриматися всіх карантинних вимог.

Схожі новини