У Львові завершили будівництво житла для вагітних переселенок | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові завершили будівництво житла для вагітних переселенок
15 Липня, 20:04

У Львові завершили будівництво житла для вагітних переселенок

У Львові для вагітних переселенок збудували Центр матері і дитини «Незламні матусі». Поряд із житлом облаштовують благоустрій: хідники, оглядовий і дитячий майданчики та навіть озеро. Одночасно тут зможе проживати 104 особи. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

У міськраді зазначили, житло адаптоване для зими: є електричне опалення. У кожній кімнаті є два двоповерхові ліжка, що дозволяє комфортно розміститися 4 особам.

«Це достатньо спокійна локація, недалеко парк “Знесіння”, і до центру міста автобусом їхати 10 хв. Ми старалися, щоб цей простір був затишний, щоб були зони спільного приготування їжі, дитячі ігрові кімнати, місця, де можна проводити фізичні заняття. Є просторий двір, поруч маємо зелену зону, де можемо зробити кілька терас. Є майданчики для дітей, з качелями, лазанками, щоб максимально приємно можна проводити свій час з дітками на вулиці. За допомоги управління екології нам вдалося влаштували гарну виїмку з озерцем», — розповів Антон Коломєйцев, керівник управління архітектури та урбаністики ЛМР.

Також у Центрі матері і дитини «Незламні матусі» передбачено постійне перебування патронажної медсестри, яка буде займатись дітками.

Загальна площа двох двоповерхових будинків – 1300 м2. В кожному з них є спальні кімнати, пральні, душові, вбиральні, кімнати відпочинку, дитячі зони, кухні, їдальні та котельні.

Відео