У Львові завтра стартує опалювальний сезон | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові завтра стартує опалювальний сезон
15 Жовтня, 14:47

У Львові завтра стартує опалювальний сезон

Завтра, 16 жовтня, у Львові розпочинається опалювальний сезон для населення і бюджетних установ. Будинки і об’єкти теплопостачання технічно готові до подачі опалення, водночас мешканці самі можуть вирішувати брати подане тепло чи ні. Про це повідомили у Львівській міській раді.

 

«Станом на сьогодні будинки готові до подачі тепла, акти готовності підписані, система заповнена водою, проведена повірка лічильників. Проведені також роботи на інженерних мережах внутрішньобудинкової системи. Варто відзначити, що завдання «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго» – це подати тепло до будинків. Натомість мешканці, які є власниками будинків, самі вирішують, брати це тепло чи ні», – наголошує Орест Тимчишин, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

 

Як повідомляють тепловики, якщо опалювальний сезон розпочнеться, а у будинку немає тепла то необхідно, найперше, звернутися за інформацією про його відсутність до балансоутримувача.

«Якщо в якомусь будинку тепла нема, то мешканці, в першу чергу, повинні звернутися до балансоутримувача і з’ясувати причину відсутності. Також, якщо в одній кімнаті батарея гріє, а в іншій ні – теж потрібно звертатися до балансоутримувача, адже тепло до будинку подається, відтак проблеми є у внутрішньобудинковій системі опалення», – пояснюють тепловики.

Нагадаємо, у новому випуску програми «Погляд з Хмарочоса» ми обговорювали перспективи електропостачання взимку з Романом Іванцівим, технічним директором ПАТ “Львівобленерго”.

Відео