У Львові завтра вихідний | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові завтра вихідний
11 Лютого, 13:43

У Львові завтра вихідний

Сьогодні, 11 лютого, відбулось засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій. На ній обговорили, у якому режимі працюватиме місто в умовах ситуації, яка склалася у зв’язку зі складними погодніми умовами. Позаяк, снігопади не вщухають, комісія рекомендує зробити п’ятницю, 12 лютого, вихідним днем у Львові.

«За даними синоптиків, на 9 ранку у Львові випало 168% місячної норми снігу. Враховуючи це, нам потрібно прийняти непросте рішення. Я звертаюсь до всіх установ та організацій приватної форми власності з проханням оголосити завтра вихідний день. Нам треба мінімізувати потоки людей, котрі користуються громадським транспортом, бо нам потрібно прибирати місто», – розповів міський голова Андрій Садовий під час брифінгу.

Члени комісії обговорили низку важливих питань, що стосуються плану роботи навчальних закладів та пунктів обігріву. Таким чином, рішення комісії наступні:

«Рекомендуємо усім закладам, установам та підприємствам Львівської громади зробити п’ятницю, 12 лютого, вихідним днем, або працювати дистанційно; Садочки працюватимуть у режимі чергових груп. Школи переходять на дистанційне навчання, але будуть відкритими для учнів, які не мають з ким залишитись вдома; Посилюємо роботу соціальних установ. У місті працюють пункти обігріву для бездомних людей. Якщо побачили на вулиці людину, яка потребує допомоги, телефонуйте 233-14-79, або 1580».

Відео