У Львові збудують сучасний стрілецький тир | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові збудують сучасний стрілецький тир
30 Червня, 13:50

У Львові збудують сучасний стрілецький тир

Виконком Львівської міськради у п’ятницю, 30 червня, погодив будівництво у Львові муніципального стрілецького тиру. Сучасний спортивний об’єкт побудують на вулиці Лисенка, 23-Б, поруч з Музеєм визвольної боротьби України, повідомили у Львівській міській раді. 

Нині розташована тут будівля є у незадовільному стані.

«Пропонується реконструювати будівлю під стрілецький тир закритого типу для стрільби з лука і додатково пневматичної чи малокаліберної зброї.  Критично споруда не змінюється, тільки буде навісний фасад, за яким пропонують заховати зовнішні комунікації, сходову металеву клітку для евакуації», – пояснюють в управлінні архітектури.

Тир матиме два поверхи: на першому рівні – 18-метрова дистанція для лука, а  на другому – основна дистанція для стрільби до 50 метрів. Окрім того, заплановано функціональне використання даху: в теплу пору року на третьому рівні також можна буде проводити заняття.

Проєкт реалізують за кошти меценатів.

«Для тренувань з лука нам буде достатньо цих потужностей, зможемо проводити змагання певного рівня”, – додає Антон Нікулін, керівник управління спорту ЛМР.

Муніципальний стрілецький тир обіцяють зробити інклюзивним та доступним для всіх, хто захоче займатися стрільбою.

Відео