Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові збудують новий термінал аеропороту
05 Лютого, 19:34

У Львові збудують новий термінал аеропороту

Упродовж 2019-2022 років у львівському аеропорту планують суттєво розбудувати інфраструктуру.  Зокрема, за 67 млн. гривень будуватимуть новий аеровокзал –  новий термінал аеропорту.

Про це під час прес-конференції повідомила директорка летовища Тетяна Романовська.

У 2019 році завершать будівництво об’єктів, які не закінчили під час підготовки до Євро-2012: реконструюють наявний пасажирський термінал за 62,06 млн гривень та аеродром  за 157,9 млн гривень.

Термінал, який був збудований у рамках реконструкції 2012 року, фактично заповнений. У 2019 році навіть деякі рейси плануємо переводити в стару будівлю терміналу. Цього року будемо мати повне функціонування терміналу та зможемо і далі забезпечувати ріст перевезень», − наголосила Тетяна Романовська.

Старий пасажирський термінал планують переобладнати під термінал підвищеного комфорту. Також до 2022 року в аеропорту збираються збудувати ангар, реконструювати готель «Тустань», замінити світло-сигнальну систему РТО ІІ САТ, продовжити магістральну рулільну доріжку та збудувати вантажний термінал. Ці проекти реалізовуватимуть довше.

Додамо, наступного року в аеропорту очікують збільшення пасажиропотоку ще приблизно на 600 тисяч пасажирів, оскільки керівництво летовища веде переговори з іноземними та українськими авіакомпаніями про запуск нових рейсів зі Львова, зокрема до США, Катару та країн Азії.

Схожі новини