У Львові збирають використані електронні цигарки та батарейки на виготовлення дронів для ЗСУ: як долучитись | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові збирають використані електронні цигарки та батарейки на виготовлення дронів для ЗСУ: як долучитись
18 Липня, 17:23

У Львові збирають використані електронні цигарки та батарейки на виготовлення дронів для ЗСУ: як долучитись

Львів долучився до ініціативи зі збору одноразових електронних сигарет та батарейок для потреб Збройних Сил України. Йдеться про ініціативу, яку започаткували студенти Київського політехнічного університету. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Студенти знайшли спосіб дати використаним пристроям друге життя та принести користь українським захисникам на фронті.

«На базі навчального закладу хлопці та дівчата перетворюють електронні сигарети на елемент системи скидання вантажу в дронах, яких сьогодні особливо потребують бійці ЗСУ. За допомогою цієї системи дрон може точно та прицільно доставити вантаж, зокрема для знищення ворожих цілей», — йдеться у повідомленні.

Окрім Києва, пункти збору облаштували і на Головному львівському залізничному вокзалі у Штабі медико-психологічної допомоги.

Юні науковці вже виготовили близько пів тисячі таких систем скидання для безпілотників. І мають замовлення від наших військових ще на стільки ж. Тож волонтери запрошують долучатися до ініціативи, аби таким чином наблизити нашу перемогу.

Відео