Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові жінка природним шляхом народила хлопчика-велетня
04 Грудня, 15:18

У Львові жінка природним шляхом народила хлопчика-велетня

У пологовому відділенні 3-ї міської клінічної лікарні Львова народився хлопчик вагою 5650 г і зростом 58 см. Він виявився найбільшою дитиною, що з’явилася на світ у природний спосіб на Львівщині за останні п’ять-вісім років. Батьки хлопчика – львів’яни Надія і Андрій Приказнови – назвали сина Романом, – Захід.нет

«Хлопчик народився 29 листопада. Це були природні пологи. І з мамою, і з дитиною все добре. Батьки зі Львова, вони назвали хлопчика Романом. У них вже є дві донечки, тепер у сім’ї є ще й син. Учора, 3 грудня, маму з дитям виписали додому», – каже головний лікар 3-ї міської клінічної лікарні Вадим Олійник.

За словами акушер-гінеколога Наталії Куль, яка приймала пологи, львів’янка Надія Приказнова народила хлопчика без жодних ускладнень чи розривів. Двоє старших дітей вона народжувала також у цьому пологовому відділенні. Перша дівчинка народилася вагою 4500 г, друга – 4000 г.

Головний акушер-гінеколог Львівщини Ігор Потапов каже, діти з більшою вагою у Львові уже народжувалися, але це було щонайменше п’ять років тому.

  • 0
  • 725
Схожі новини