Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові змінили умови реєстрації дітей у садочки
19 Липня, 20:55

У Львові змінили умови реєстрації дітей у садочки

Виконавчий комітет Львівської міської ради вніс зміни до Положення та правил про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до закладів дошкільної освіти.
Батьки при зарахуванні дитину у заклад дошкільної освіти повинні, окрім медичної довідки, принести довідку про проведення щеплення. Також при реєстрації дитини до садочка батьки дітей, які належать до пільгових категорій, мають надати витяг із реєстру.
Крім цього, є категорії пільговиків, які не внесені до реєстру, переважно діти військовослужбовців та діти учасників АТО. Їхні батьки повинні надати посвідку, що мають пільгу.
Також батьки матимуть можливість подавати документи на зарахування дитини онлайн.
У садочок приходити не потрібно, лише до 1 вересня потрібно занести оригінали медичної довідки та довідки про щеплення.
Батьки, які вже зареєстрували свою дитину у конкретний садочок і подали документи, але вирішили, що їм цей садочок не підходить, можуть прийти в ЦНАП, написати заяву на скасування попередньої реєстрації і таким чином ще раз зареєструвати свою дитину.
Ще батьки мають можливість коригувати пріоритетність зарахування дітей до садочків до 10 травня того року, в якому вона повинна йти до закладу дошкільної освіти.
Схожі новини