Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові знайшли заміну метро
31 Жовтня, 19:15

У Львові знайшли заміну метро

Сьогодні на сесії Львівської міської ради Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР, доповів інформацію щодо дорожньої карти реалізації електронної петиції ʺРозморозити проект Львівського Метрополітенуʺ, повідомляє Галінфо.

ʺУправління транспорту розуміє, що потрібно розвивати варіанти громадського транспорту. І власне, якщо ми подивимося на наш Генеральний план, то він передбачає створення Метрополітену”, – зазначив Олеськів.

Проте далі цю тезу начальник управління транспорту заперечив, уточнивши, що зараз у Львові розробляється План сталої міської мобільності, і на фінальній стадії Інтегрована концепція розвитку міста, у якій цей вид транспорту не передбачений. Це аргументував тим, що реалізація проекту з будівництва Метрополітену — це дуже велике навантаження на бюджет міста і велика складність проведення робіт, яка може тривати великий проміжок часу.

“Власне Інтегрованою концепцією розвитку міста і Планом сталої мобільності передбачається розвиток альтернатив для Метрополітену — це міська електричка і розробка техніко-економічного обґрунтування для цього виду транспорту. Тому будемо вивчати, які є для цього можливостіʺ, — завершив Орест Олеськів.

Схожі новини