Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові зведуть два будинки для 120 вагітних переселенок (ВІДЕО)
03 Травня, 12:29

У Львові зведуть два будинки для 120 вагітних переселенок (ВІДЕО)

У Львові в районі вулиці Тракт Глинянський розпочали роботи на ділянці, яку виділили під тимчасове житло для вагітних переселенок. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

«Оскільки це буде саме тимчасове житло, то фундаменту за проектом не передбачено, лише так звані геошурупи. Їх активно встановлюють. Далі – власне монтаж будинків.

Трішки про проєкт. Насправді було багато варіантів, у департаменті містобудування разом їх аналізували. Але зупинилися на дерев’яних конструкціях та підвищеному комфорті для вагітних жінок. У підсумку, відмовилися брати готову споруду, натомість вирішили залучити архітектора і сформувати індивідуальний підхід. Знайшли ділянку, а львівське архітектурне бюро Sulykarchitects адаптувало проект під обрану територію», – розповів заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

Сьогодні підписали Меморандум про співпрацю між Товариством Червоного Хреста України та Львівською міською радою щодо зведення будинків для тимчасового проживання вагітних жінок, які виїхали з місць активних бойових дій до Львова. Реалізувати проєкт планують до середини липня.

«Це вже не модульне житло. Інший формат – як конструктор з окремих деталей, який збиратимуть та монтуватимуть на місці. У результаті отримаємо два дерев’яні будинки на півтора поверхи максимум на 120 осіб. Проєкт передбачає трохи комфортніші умови, аніж у модульних містечках. Тут будуть окремі спальні та санвузли для майбутніх мам. А от для відпочинку та приготування їжі простори будуть спільними.

Профінансувати облаштування тимчасового житла у цій локації зголосилося Товариство Червоного Хреста України. Організація профінансує цей проект, як-то кажуть, під ключ. Це не будуть просто стіни, а повністю все – від фасаду до меблів і потрібної сантехніки», – додав Любомир Зубач.

 

Додамо, днями про будівництво цього житла заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Схожі новини