У львівській квартирі знайшли тіло молодої дівчини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У львівській квартирі знайшли тіло молодої дівчини
11 Жовтня, 09:23

У львівській квартирі знайшли тіло молодої дівчини

Ілона Орнат

Учора ввечері, 10 жовтня, в будинку, що на вулиці Олени Степанівни, виявили тіло 18-річної дівчини. Ще двох осіб, що жили у цьому помешканні, забрали до лікарні.

Загибла жила на першому поверсі п’ятиповерхового будинку. Близько 19:50 там стався витік газу. Мешканку квартири врятувати не вдалось, вона загинула майже одразу, – повідомив департамент цивільного захисту Львівської ОДА.

Окрім загиблої дівчини, чадним газом отруїлись ще дві людини. Мешканців будинку 14 та 40 років госпіталізували. У них різний ступінь важкості отруєння.

Відомо, що квартира, у якій загинула дівчина обладнана газовою плиткою та двофункційним котлом. Аварійна бригада ПАТ “Львівгаз” вже припинила подачі газу до цієї квартири.

До слова, чадний газ може накопичуватись у квартирі, якщо у ній погано працює вентиляція і немає доступу свіжого повітря. Такий газ неможливо побачити чи відчути на запах. Тому, що довше людина вдихає чадний газ, то серйозніші наслідки для здоров’я можуть виникнути. Отруєння призводить навіть до летальних випадків.

Відео