Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Лимані з братської могили дістали тіла 34 українських воїнів
14 Жовтня, 19:23

У Лимані з братської могили дістали тіла 34 українських воїнів

У звільненому Лимані Донецької області завершили ексгумацію тіл з масового поховання українських військових. Триває робота з ексгумації іншого братського поховання з цивільними, повідомила в п’ятницю, 14 жовтня, поліція Донеччини. Про це повідомили у Поліції.

«Слідчі завершили ексгумацію на місці масового поховання військовослужбовців ЗСУ в Лимані. Поліція вилучила з братської могили тіла 34 українських захисників», – йдеться в повідомленні.

У поліції наголосили, що Тіла військових спрямовано до моргу. Після ідентифікації та встановлення причин смерті загиблих буде передано рідним для поховання.

Станом на 14 жовтня триває ексгумація на другому братському похованні, д виявили понад 120 цивільних. Воно розташоване поруч із братською могилою, з якої дістали тіла 34 військових. За добу слідчо-оперативні групи піднімають і обстежують близько 10 тіл.

Загалом з 29 вересня й дотепер поліція виявила у визволених населених пунктах тіла 144 людей, які загинули під час окупації. З них 108 тіл було ексгумовано зі стихійних поховань, решту знайдено в будівлях і на вулицях.

Більшість загиблих – 85 – цивільні мешканці, частина з них має ознаки насильницької смерті, зокрема осколкові ушкодження.

Схожі новини