Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«У липні в дітей померла мама»: третій день у Львові розшукують зниклу 8-річну дівчинку
27 Вересня, 16:03
logo-black

«У липні в дітей померла мама»: третій день у Львові розшукують зниклу 8-річну дівчинку

8-річну Соломію Бойко розшукують третій день у Львові.  В п’ятницю зранку дівчинка прийшла до школи, але до класу так і не дійшла. Вийшла з приміщення навчального закладу і досі дитини ніхто не бачив. Є підозра, що її могла викрасти тітка, з якою у сім’ї дитини конфлікт.

«Поліція по камерах встановила, що дитина сама вийшла зі школи і пішла в напрямку дому. По дорозі її зустріла жінка, вона тітка дитини. З сім’єю дитини у них конфлікт. Наразі встановлюють місце перебування дитини і жінки, так як жінка не появилася в дома і її місце перебування також невідоме», – написав у себе на сторінці Ігор Зінкевич із ГО «Варта 1».

Як розповідають знайомі сім’ї Бойко, в липні цього року в дитини померла мама. З того часу тітка, сестра померлої, хотіла опікуватися Соломійкою. Дівчинка не одна в сім’ї дитина.

«Соломійка любить татка, більше всіх, цікаво, що треба було пообіцяти, щоб дитина вийшла зі школи. В дітей у липні цього року померла мама. Тепер дитина живе з татом, але тітка, на жаль, ніяк не може з цим змиритись», – пишуть у соцмережі.

120276574_3421845641202370_5229388097048309488_n

«Тітка Іра!!!! Поверніть дитину батькові!!!! І не розділяйте діток. Я думаю, ваша сестра Оля, не хотіла такої долі своїм донечкам. У них є рідний батько!!!!!», – звернулись користувачі до тітки, з якою, ймовірно, зараз зникла Соломійка.

Відомо, що від моменту, коли дитина вийшла зі школи, її мобільний досі не відповідає. Додзвонитись тітці також неможливо. Дівчинка навчається у Львівському ліцеї № 21.

Якщо комусь щось відомо про місце перебування неповнолітньої, рідні і правоохоронці просять повідомляти в поліцію за номером 102 або +380 97 516 3914

  • 0
  • 7328
Схожі новини