Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«У людей закінчилась межа терпіння»: завтра до Львова приїдуть зі страйком шахтарі
13 Листопада, 14:41
logo-black

«У людей закінчилась межа терпіння»: завтра до Львова приїдуть зі страйком шахтарі

Антоніна Скляренко

Більше 300 людей на шести автобусах завтра приїдуть до Львова. Під обласною адміністрацією та радою проведуть акцію протесту. Вимагатимуть погашення боргів із заробітньої плати.

«Люди більше двох місяців без грошей, просто вже обірвався терпець. Були обіцянки, були зустрічі із прем’єр-міністром, з відповідальними людьми, а віз і дальше там. Завтра хочемо своєю акцією достукатися до представника президента в області – Маркіяна Малького, хай передасть наші вимоги Зеленському. Хочемо далі і самі зустрітися з керівником держави. Можливо йому не відомі наші проблеми», – говорить Олег Стельмах із шахти «Степова».

Під час акції шахтарі планують пройти вулицями Львова – від пр. Чорновола до приміщення ЛОДА і ЛОР і пікетуватимуть державні установи. Обіцяють, якщо їх не почують далі з протестом поїдуть у Київ під Офіс президента України, КМУ та інші владні структури.

Нагадаємо, борг держави перед шахтарями ДП «Львіввугілля» зріс до 354 млн. грн. Людям виплатили тільки 46% зарплати за серпень та 25% за вересень.

Схожі новини