Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«У лютому розпочнем «спецоперацію» – вакцинація школярів», – Супрун
03 Січня, 16:13

«У лютому розпочнем «спецоперацію» – вакцинація школярів», – Супрун

З середини лютого на Львівщині вакцинуватимуть школярів, які досих пір не мали прививок. Повідомила виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун під час сьогоднішнього візиту до Львова.

«На Львівщині буде проведена ціла спецоперація щодо вакцинації дітей. Так як це питання національної безпеки українців»,  – сказала Супрун на брифінгу.

Перед початком вакцинування в області проведуть масштабну інформаційну кампанію. Де роз’яснюватимуть батькам, для чого потрібне щеплення та яка біда може бути, якщо не вакцинувати дитину. А вже  з середини лютого почнуть робити прививки школярам. Так намагатимуться зупинити небезпечні недуги популярні серед дітей, зокрема кір.

Під обов’язкове щеплення потраплять учні від 6 до 18 років. Уляна Супрун запевнила, що без згоди батьків дітям вакцину не проводитимуть.

«Ми розпочинаємо з Львівської області. «Спецоперація» триватиме 2 тижні. Далі її проводитимемо в Івано-Франківській та Одеській області. У цих регіонах також дуже низький рівень вакцинації», – каже міністр.

Нагадаємо, Уляна Супрун сьогодні до Львова приїздила спеціально, аби презентувати проект з імунізації школярів. Серед учасників заходу, крім Супрун, були також голова Львівсько ОДА Олег Синютка, доктор Володимир Курпіта, генеральний директор ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Схожі новини