Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Маріуполі — повна інформаційна блокада, – радник мера
02 Травня, 13:36

У Маріуполі — повна інформаційна блокада, – радник мера

У Маріуполі окупанти повністю закрили всі інформаційні потоки в місто та назовні. Через це місцеві мешканці не можуть дізнаватися правдиву інформацію про ситуацію в Україні. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

«Можна дивуватись, але маріупольці на зараз у місті впевнені, що російські солдати маршують Хрещатиком, Харків під контролем росії та кожного чоловіка з Маріуполя при виїзді відправляють на фронт», — зазначив він.

Щоб утримати цю блокаду рашисти жорстко контролюють фото та відео. Не можна робити навіть селфі без окремого дозволу окупантів, а навіть при його отриманні — російській солдат завжди поруч і контролює, що ти зняв.

«Знімати в місті можуть винятково пропагандисти та «волонтери» від фсб. Саме тому ви можете побачити або точно вивернені кадри «вдячних маріупольців», або щось знято швидко з машини», — вказує Андрющенко.

За його словами, при виїзді на фільтрації окупанти перевіряють телефони й теж видаляють увесь контент, який може показати правду життя.

«Саме тому ми дивуємось «картинкам мирного життя», а маріупольці лякаються від того, що “Зеленський назвав усіх маріупольців зрадниками та пообіцяв тюрму кожному”», — зазначив радник мера.

Схожі новини