Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У медичному центрі “Уросвіт” з’явились нові послуги ультразвукових досліджень
17 Листопада, 18:37

У медичному центрі “Уросвіт” з’явились нові послуги ультразвукових досліджень

З думкою про наших пацієнтів

Відтепер у медичному центрі «Уросвіт» є можливість пройти ультразвукове обстеження з еластографією та еластометрією щитоподібної та молочної залоз, а також провести еластометрію печінки на апараті преміум класу Samsung RS80A. Наші двері відкриті щодня (з понеділка по п’ятницю – 09:00-21:00, у суботу – 09:00-18:00, у неділю – 11.00-17.00) за адресою: м. Львів, вулиця Івана Огієнка, 3, що на території клінічної лікарні Львівської залізниці.

znimok-ekrana-2021-11-17-o-18-29-57

Що таке еластографія та еластометрія

znimok-ekrana-2021-11-17-o-18-30-08

Еластографія – додатковий унікальний метод обстеження, котрий несе інформацію про еластичні властивості тканин, що дає змогу віддиференціювати доброякісні та злоякісні утворення в щитоподібній та молочній залозах.

Фіброеластометрія печінки за шкалою Metavir – високочутливий метод при виявленні гепатоспленомегалії, ознак портальної гіпертензії, надійна неінвазивна діагностика ступеня фіброзу печінки. У всіх рекомендаціях по дифузних захворюваннях печінки (гепатоз, гепатит, цироз, при синдромі цитолізу та виявлених маркерах вірусного гепатиту у крові) еластометрія – це стандарт зі ступенем доказовості А, широко застосовується у світі.

30% популяції планети страждають на дифузні захворювання печінки. За даними ВООЗ, це близько 2 млрд осіб, з них 60% – люди працездатного віку.

Печінка не болить. Клінічні прояви з’являються на пізніх стадіях з ускладненнями. Скритий перебіг гепатиту та цирозу печінки і відсутність конкретних скарг на початкових етапах захворювання часто служить причиною пізньої діагностики, що призводить до формування незворотної перебудови структури печінки. Тому важливим етапом для виявлення хронічних дифузних захворювань печінки є УЗ обстеження печінки з еластометрією.

Рання й точна діагностика

Людство живе в епоху бурхливого розвитку комп’ютерних технологій. Їх успішно впроваджують в діагностичному обладнанні, що робить сучасну медицину просунутішою, а ранню діагностику онкологічних захворювань – можливою. Сьогодні найперспективнішою технологією у цій галузі експерти вважають еластографію. Так, її ще називають «віртуальною пальпацією». Це значить, що досвідчений лікар, котрий проводить ультразвукове дослідження, за допомогою датчика, начебто «прощупує» орган, пружні властивості тканин якого змінються під впливом захворювань або закономірного біологічного процесу, який неминуче розвивається з віком та має назву «старіння». 

Безпечний метод

Ультразвукове обстеження з еластографією та еластометрією щитоподібної та молочної залоз, а також еластометрія печінки на апараті Samsung RS80A у Львівському медичному центрі «Уросвіт» – цілком безпечний метод обстеження. У пацієнтів він не викликає побічних реакцій та не вимагає особливої підготовки. Натомість еластографія, як метод діагностики, є одним з головних джерел інформації про стан та механічні властивості (пружність, щільність, еластичність) м’яких тканин організму.

Кому показане УЗ-обстеження з еластографією та еластометрією:

  • пацієнтам, які мають вузлові утворення в щитоподібній та молочній залозах, що належать до категорії сумнівних (за категорією Birads – 3, 4а, Thyrads – 3, 4а);

Фіброеластометрія печінки рекомендована пацієнтам:

znimok-ekrana-2021-11-17-o-18-30-26
  • з дифузними захворюваннями печінки (гепатоз, гепатит, цироз); 
  • при алкогольній хворобі печінки;
  • при аутоімунних захворюваннях печінки (аутоімунний гепатит, первинний біліарний цироз, первинний склерозуючий холангіт);
  • при підвищенні в крові показників цитолізу (АЛТ, АСТ), білірубіну, холестерину, тригліцеридів;
  • при прийомі токсичних препаратів для печінки (парацетамол, нестероїдні протизапальні, хіміотерапія, аміодарон);
  • для оцінки ефективності лікування вірусних гепатитів противірусними препаратами прямої дії; 
  • для оцінки регенерації печінки після ерадикації вірусу.

Найточніша діагностика – в «Уросвіті»

Отож, якщо виникла потреба провести сучасне мультипараметричне ультразвукове дослідження з вивчення пружних властивостей тканин та органів, яке називається еластографією, не баріться – звертайтеся до медичного центру «Уросвіт». Лікарі забезпечують високоякісне обстеження на високотехнологічній медичній техніці, точні результати, без яких поставити діагноз і призначити лікування вкрай важко. Записатися на прийом можна за контактним номером телефону: +38(096) 700-30-80.

Схожі новини