У мера Львова Андрія Садового нова радниця | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У мера Львова Андрія Садового нова радниця
13 Березня, 15:10

У мера Львова Андрія Садового нова радниця

Керівниця Центру надання послуг учасникам бойових дій Світлана Ткачук стала радницею міського голови Львова Андрія Садового. Про це повідомили у Львівській міській раді.
Світлана Ткачук очолювала Центр надання послуг учасникам бойових дій з 2017 року. Наразі виконувати обов’язки керівника буде Наталія Мазурок, заступниця директора Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

“Центр, який був першим, залишився найкращим в Україні. Є чим пишатися. Колектив завжди працював, працює і буде працювати для учасників бойових дій та їх родин. Тут надають не просто консультацію, а завжди намагаються максимально вирішити проблему та допомогти нашим відвідувачам. Надалі, однозначно, буду максимально долучатися, якщо буде потрібна будь-яка допомога, менторська підтримка, я буду готова її надати», – сказала Світлана Ткачук.

Нагадаємо, що перший в Україні Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій працює уже 8 років. Це був один із перших в Україні центрів, який створили для воїнів та їх рідних, де вони можуть отримати всю комплексну допомогу за принципом «рівний-рівному».

Контакти Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій: м. Львів, вул. Пекарська, 41, телефон: 0739628325.

Відео