У мера Львова з’явися радник з питань ветеранів та людей з інвалідністю | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У мера Львова з’явися радник з питань ветеранів та людей з інвалідністю
29 Січня, 15:42

У мера Львова з’явися радник з питань ветеранів та людей з інвалідністю

Радником міського голови Львова з питань ветеранів та людей з інвалідністю став 33-річний Дмитро Міхалець, повідомили у Львівській міській раді. 

Дмитро Міхалець упродовж 2015 – 2023 років служив у патрульній поліції України в різних містах та на різних посадах, був заступником начальника Головного управління поліції Львівської області.  Родом із Хмельницького. Був учасником Євромайдану, добровольцем захищав Україну у зоні проведення АТО.

 

“Початок війни зустрів на Львівщині, займаючись охороною громадського порядку. Наприкінці 2022 року поїхав захищати Україну на передову. Тоді командував батальйоном «Захід», який брав участь в операції зі звільнення Харківщини, у бойових діях на Бахмутському напрямку, в обороні Донецької та Луганської областей”, — йдеться у повідомленні.

У 2023 році перейшов в окрему штурмову бригаду Національної поліції «Лють», боронив країну на Донецькому та Луганському напрямках. Отримавши поранення, у січні 2024 року був звільнений зі служби.

Із 26 січня 2024 року Дмитра Міхальця призначено радником  міського голови апарату виконавчого комітету Львівської міської ради з питань ветеранів та людей з інвалідністю у Львові.

“На новій посаді він планує працювати у першу чергу над збільшенням можливостей для соціалізації ветеранів у мирному житті”, — кажуть у мерії.

У планах нового радника – створення ветеранського простору, де кожен ветеран зможе знайти себе і соціалізуватися в суспільстві поза війною.

“Має бути окремий підхід до кожного бійця, який повернувся з війни. Це своєрідне менторство над кожним бійцем, який отримає кваліфіковану допомогу від соціальних працівників щодо збору певних документів: якщо отримав поранення, то допомогу при пораненні тощо. Окремо з командою будемо працювати над комплексною допомогою людям з інвалідністю, яку отримали не через війну», – каже Дмитро Міхалець.

Також у планах, як повідомили в мерії, максимальне залучення бізнесу, який прийматиме ветеранів на роботу, і залучення ветеранів до органів місцевого самоврядування.

Дмитро Міхалець проживає у Львові, виховує 7-річного сина.

Відео