У мережі розгорівся скандал: військовий-гей з Львівщини відкрито поцілував свого хлопця | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У мережі розгорівся скандал: військовий-гей з Львівщини відкрито поцілував свого хлопця
27 Липня, 11:38

У мережі розгорівся скандал: військовий-гей з Львівщини відкрито поцілував свого хлопця

Чинний військовий ЗСУ з Львівщини запостив на своїй особистій сторінці у соцмережі відео, на якому видно, як він цілує свого хлопця. На нього посипалися звинувачення у тому, що таким чином він паплюжить форму. Гостру реакцію на критику військового написав командир відділення 21 мотопіхотного батальйону «Сармат». Він підтримав хлопця і засудив «традиціоналістів», які почали його хейтити, передає 24 канал.

Відповідне відео, що стосується приватного життя, військовий зі Львівщини запостив у своїх сторіз у соцмережах. На сторінці у хлопця були дописи у підтримку ЛГБТ-спільноти і засудження гомофобії.

Після цього він отримав багато негативних реакцій: аж до погроз вбивства. Людям не сподобалося, що хлопець є військовим, бо начебто такий контент паплюжить образ захисника України. На ці закиди ґрунтовно відповів Сергій Гнезділов.

Він зазначив: ганьблять ЗСУ наркомани, алкоголіки, хабарники, депутати-сепаратисти. До того ж нагадав: церква відділена від світської держави, а Конституція гарантує усім рівні права.

«Спочатку підіть походіть в цій формі, в цих бєрцях, а потім поговоримо про сім’ю, церкву, і що вас там ще бентежить. Замість того щоб обговорювати військових, які зразково виконують свої обов’язки, краще йдіть служити, покажіть як треба, – зазначив військовий. – Цивілізований світ цивілізовано реагує на інакшість та інклюзивність. Ба більш, це людина, яка захищає вас, шановні мамкіни радикали, і завдяки цьому гею ви можете строчити свої довгі російськомовні дописи про зраду у війську».

Цей допис Сергія Гнезділова швидко розлетівся мережею і отримав різні реакції. Здебільшого його думку підтримали і висловили осуд «традиціоналістичним» обуренням. Втім, були і негативні реакції. Головний їхній посил – традиційна відмовка, мовляв, такі відео «насаджують» дітям ЛГБТ-культуру.

Фото: Фейсбук

Відео