Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У мерії Львова розповіли, хто має відбудувати зруйнований будинок на проспекті Свободи
26 Серпня, 13:25

У мерії Львова розповіли, хто має відбудувати зруйнований будинок на проспекті Свободи

Відбудувати частину будинку, яка обвалилася минулої ночі на проспекті Свободи у Львові, має власник сусідньої будівлі, де проводили будівельні роботи, які найімовірніше і стали причиною обвалу. Про це сьогодні на брифінгу повідомила заступниця мера Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

«На нашу думку відшкодовувати збитки і відновлювати зруйновану частину будинку має компанія ТзОВ «Фрідом Авеню», яка є власником сусідньої будівлі. Станом на сьогодні проводяться відповідні перемовини», – сказала вона.

За словами Маруняк, підставами вважати, що причиною обвалу стали будівельні роботи в будинку поряд є наявність великої кількості будматеріалів в дворі будинку та свідчення мешканців зруйнованого будинку про те, що протягом місяця поряд тривали будівельні роботи.

photo_2022-08-26_12-25-47
photo_2022-08-26_12-25-49

Наразі на місці обвалу працюють проектанти, слідчі та представники ДСНС. Вони мають встановити причини обвалу та визначити, чи безпечно жителям вцілілих квартир будинку мешкати у них. Наразі всі комунікації в будинку відключили.

Нагадаємо, будинок в самому центрі Львова обвалився минулої ночі.

Схожі новини