У Мінкульті не згодні з рішенням щодо Євробачення | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Мінкульті не згодні з рішенням щодо Євробачення
17 Червня, 17:33

У Мінкульті не згодні з рішенням щодо Євробачення

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко відреагував на заяву Європейської мовної спілки щодо неможливості проведення міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2023» в Україні. Україна не погоджується з характером ухвалення рішення.

«У відповідь на оприлюднену заяву Європейської мовної спілки щодо неможливості проведення «Євробачення-2023» в Україні, хочемо наголосити про наступне. Україна не згодна з характером прийняття такого рішення – коли нас поставили перед фактом без обговорень можливостей інших варіантів. Та вважає, що має всі підстави на проведення подальших перемовин та знаходження спільного рішення, яке буде задовольняти всі сторони», – написав Ткаченко у Facebook.

Міністр наголосив, що Україна чесно виграла «Євробачення-2022» та виконала всі умови у зазначені терміни щодо процесу узгодження його проведення в Україні, зокрема надала відповіді та гарантії щодо норм безпеки та можливих місць проведення конкурсу.

«Ми вимагатимемо змінити це рішення, адже вважаємо, що зможемо виконати всі взяті на себе зобов’язання, про що було неодноразово повідомлено Європейський мовний союз», – заявив міністр і зажадав додаткових переговорів за проведення Євробачення–2023 в Україні.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо «Євробачення-2023» відбудеться не в Україні. Організатори конкурсу звернулися до Великої Британії, щоб обговорити можливість провести конкурс там, оскільки представник цієї країни посів друге місце.

Відео