Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У міській раді кажуть, що головний патрульний Львова подарував дівчині недійсний сертифікат
23 Січня, 14:38

У міській раді кажуть, що головний патрульний Львова подарував дівчині недійсний сертифікат

Перепустка на проїзд центральною частиною Львова, яку напередодні очільник патрульної поліції Львова подарував своїй дівчині, виявилася недійсною. «Червоні» перепустки такого типу втратили чинність в березні 2021 року і їх замінили новими зразками. Про це під час брифінгу повідомила керівниця ЛКП «Ратуша-сервіс» Ірина Тихоліз, пише «Твоє Місто».

«Тепер перепустки такого типу замінили «коричневими». Їх мали службові машини, для разових заїздів, обслуговування делегацій, обслуговування реставраційних робіт. Вона діє як разова та є тимчасовою для категорії «Д». Такі перепустки не продаються, лише йдуть чітко з реєстру через ЦНАП. Просто прийти, принести листочок і попросити перепустку не можна», – зазначила вона.

За її словами, наразі триває службове розслідування на підставі опублікованого відео, щоб з’ясувати, на яку машину, за якими підставами та що за документ був в ролику.

Нагадаємо, що керівника управління патрульної поліції Львівської області Романа Пилипенка відсторонили від виконання службових обов’язків.

Причиною відсторонення стало відео, на якому він дарує своїй дівчині перепустку на проїзд пішохідною зоною на площі Ринок у Львові. Керівництво департаменту патрульної поліції прийняло таке рішення та призначило службове розслідування.

Колаж: ТСН.

Схожі новини