У Бориславі ветеранів та ветеранок запрошують на майстер-клас зі скандинавської ходьби | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Бориславі ветеранів та ветеранок запрошують на майстер-клас зі скандинавської ходьби
05 Жовтня, 12:54

У Бориславі ветеранів та ветеранок запрошують на майстер-клас зі скандинавської ходьби

У суботу,  7 жовтня, у місті Борислав на гірськолижному комплексі Буковиця відбудеться Гірський Кубок Карпат зі скандинавської ходьби. На відкриті змагання вже зареєструвалося понад 60 учасників. Про це повідомляють у Львівській ОВА.

Приєднатись до події запрошують і військових та ветеранів. Для них у межах програми «Ліга Нескорених» проведуть відкритий майстер-клас. Він розпочнеться об 11:00. Усі охочі зможуть приєднатись до змагань та поборотись за нагороди. Для цього необхідно попередньо зареєструватись за посиланням.

«Благодійний внесок для участі в змаганнях становить 300 грн. Всі отримані кошти будуть передані 148 дивізіону Десантно-штурмових військ та підрозділу 1 Танкової роти 3 Танкового батальйону 3 Танкової «Залізної» бригади. Водночас для військових та ветеранів участь у тренуванні та змаганні не передбачає обов’язкового благодійного внеску», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що скандинавська ходьба є унікальним видом оздоровчої практики для занять якою потрібні лише спеціальні палиці.

Відео