У МОН розповіли, коли школярів знову годуватимуть «гарячими сніданками» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У МОН розповіли, коли школярів знову годуватимуть «гарячими сніданками»
08 Вересня, 21:02

У МОН розповіли, коли школярів знову годуватимуть «гарячими сніданками»

Школи повернуться до повноцінного харчування учнів після зняття карантинних обмежень. Про це в Фейсбуці написала заступниця міністра освіти та науки Любомира Мандзій.

«Дорогі батьки, знаю, що з початком нового навчального року ви невдоволені тим, як харчуються ваші діти у шкільних їдальнях. Розумію, що тих «сніданків» для учнів початкової школи, які порційно фасуються в разову упаковку, недостатньо для повноцінного сніданку. Але в умовах пандемії організація шкільного харчування потребує інших підходів. Саме тому це вимушені дії на час, поки у країні діють карантинні обмеження”, – написала Мандзій.

Вона закликала засновників закладів освіти, керівників шкіл та Держпродспоживслужбу докласти зусиль, щоб харчування для учнів було організоване з урахуванням протиепідемічних заходів, передає Укрінформ.

Водночас нагадала, що в 2020 році МОН спільно з першою леді Оленою Зеленською розгорнули реформу шкільного харчування, яка реалізовуватиметься в рамках «Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій Українській Школі». За її словами, вже провели дослідження стану шкільного харчування, результати якого будуть оприлюднені на сайті МОН після 14 вересня.

В травні на модернізацію та ремонт харчоблоків у школах уряд виділив 400 млн грн. Станом на 10 серпня використано 12,4 млн грн, вже частково закупили обладнання для харчоблоків Волинська, Кіровоградська, Миколаївська, Полтавська, Чернівецька та Хмельницька області. В інших областях тривають процедури закупівель.

Фото: ілюстративне

Відео