Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У МОН розповіли про початок навчального року в університетах
31 Липня, 09:15

У МОН розповіли про початок навчального року в університетах

В Україні університети мають такий рівень автономії та самоврядування, який дозволяє їм самостійно визначати форми навчання та організації освітнього процесу. Такі рішення ухвалює вчена рада закладу вищої освіти. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на селекторній нараді з представниками місцевих органів влади і профільними міністерствами.

«В Україні фактично 1,2 млн студентів, і важливо, щоб навчальний процес для них проходив у безпечних умовах. Рішення про те, чи будуть студенти вчитися дистанційно, чи будуть ходити в університет треба приймати з огляду на епідеміологічну ситуацію в кожному конкретному регіоні. Звичайно, що всі рішення треба приймати з огляду на безпеку наших дітей», – каже прем’єр-міністр.

МОН рекомендує закладам вищої освіти планувати початок навчального року з урахуванням карантинних обмежень. У разі сприятливої ситуації міністерство рекомендує розпочати 2020/2021 навчальний рік за таким розкладом:

— для студентів 1 курсу (ОС Бакалавр), які в цьому році вступають на навчання до закладів вищої освіти у період з 1 по 15 вересня 2020 року;

— для студентів старших курсів, починаючи з другого, з 1 вересня 2020 року;

— для студентів ОС Магістр першого року навчання – у період з 11 по 15 вересня 2020 року.

Фото: 24 канал.

Схожі новини