У Моршині відкрили ветеранський простір «Коло Побратимів» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Моршині відкрили ветеранський простір «Коло Побратимів»
11 Травня, 20:02

У Моршині відкрили ветеранський простір «Коло Побратимів»

10 травня відбулось відкриття ветеранського простору «Коло Побратимів» Моршинської територіальної громади. Кожен ветеран чи ветеранка, члени сімей загиблих Захисників тепер можуть отримати консультацію з будь-яких ветеранських питань, психологічну, правову допомогу. Про це повідомляють у Львівській ОВА.

 

«Створення ветеранського простору «Коло Побратимів» – це не лише важливий крок у збереженні пам’яті та віддячі нашим захисникам, а й надзвичайно важлива ланка у підтримці їхнього фізичного та психологічного здоров’я. Для ветеранів це не просто приміщення зі зручностями – це місце, де вони можуть знайти розуміння, підтримку, та можливість знову відчути себе частиною спільноти. Надання психологічної допомоги та створення умов для спілкування допомагає їм відновити гідність, відчути себе потрібними», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Там облаштували кімнати для надання психологічної допомоги, для групових та індивідуальних занять, велика зала з екраном та телевізорами, кухня, санвузол. Приміщення є інклюзивним, а це означає, що захисники з інвалідністю не матимуть проблем з перебуванням у просторі.

«Наша мета – дати відчути людям, які пройшли війну і які ще воюють, що вони потрібні суспільству», – зазначила одна із співорганізаторів, журналістка та громадська діячка Галина Плачинда.

Відео