Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У МОЗ хочуть, аби навчальний рік розпочався як звично
12 Липня, 16:29

У МОЗ хочуть, аби навчальний рік розпочався як звично

Міністерство охорони здоров’я, спільно з Міністерством освіти, розробляють алгоритми за якими з 1 вересня  відбуватиметься навчальний процес у закладах освіти.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, відповідаючи на запитання організації навчання з 1 вересня, передає “Освіта.ua”.

«Звичайно ми хочемо, щоб наші діти повернулись до звичайного режиму навчання. Щоб вони пішли у школу особливо 1-го вересня. Covid вносить свої корективи. Тому ми зараз в умовах адаптивного карантину розробляємо механізми і правила, в який спосіб наші діти будуть навчатись», — зазначив Степанов.

Правила визначатимуть умови, за яких діти зможуть навчатись у звичайному режимі, умови, за яких навчання відбуватиметься у дистанційному режимі, а також умови поєднання звичайного та дистанційного навчання.

«Разом з Міністерством освіти і науки ми розробляємо відповідні правила і алгоритми. Я думаю, що впродовж тижня, максимум 10-ти днів ми все це чітко випишемо і звичайно одразу повідомимо в який спосіб, за яких умов і як будуть навчатись діти в наступному навчальному році», — повідомив міністр охорони здоров’я.

Схожі новини