Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У МОЗ розповіли, як будуть вакцинувати українців від Covid-19
08 Грудня, 15:26

У МОЗ розповіли, як будуть вакцинувати українців від Covid-19

Основний сценарій вакцинації від Covid-19 в Україні буде здійснюватися за рахунок мобільних бригад. Про це в ефірі «Україна 24» заявив в.о. голови ЦГЗ Міністерства охорони здоров’я Ігор Кузин.

«В середньому мобільні бригади при максимальному залученні зможуть вакцинувати близько 800 тисяч осіб на місяць. Якщо будемо залучати стаціонарні пункти щеплення або кабінети щеплення, то до мільйона щеплень щомісяця. Це плюс мільйон, – пояснив Кузін. – Таким чином, в Україні зможуть вакцинувати близько 2 мільйонів людей щомісяця».

Також Ігор Кузін заявив, що вакцина від коронавірусу в українських аптеках з’явиться не раніше осені наступного року.

8 грудня Глобальний альянс із вакцин та імунізації отримав від України першу частину заявки до світової ініціативи COVAX на вакцину від Covid-19. Йдеться про 8 млн доз, якими провакцинують 4 млн українців. Про це розповідав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Натомість Польща уже закупила понад 60 мільйонів доз вакцин проти COVID-19 у шести різних виробників, заявив прем’єр-міністр країни Матеуш Моравецький. У Польщі працюватимуть 8 тисяч пунктів вакцинації. За наявними даними, уряд розраховує вакцинувати 180 тисяч людей на тиждень. Щеплення буде безкоштовним.

Велика Британія сьогодні першою з країн Заходу розпочала програму масової вакцинації населення від коронавірусу.

Фото: ілюстративне

Схожі новини